Hakkımızda

Hanlı Makina , 2017 yılında, Makina Mühendisi Buluthan Yaşar tarafından mekanik sistemler alanında proje, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetleri vermek amacı ile kuruldu. Kuruluşundan bu yana, Türkiye’de bir çok üstyapı tesisat kurulumunu üstlendi ve başarıyla tamamladı.

Hanlı Makina , müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir anlayış içerisinde, işin her aşamasında yüksek hizmet artışı gerçekleştirmeyi, uluslararası standartlara uygun kaliteli malzemelerle, iş güvenliğini ve çevreye saygıyı ön planda tutarak kendisiyle birlikte hizmet verdiği firmaları da geleceğe taşımayı kendisine hedef edinmiştir. Bu sayede her geçen gün gücünü ve tecrübesini arttırarak sektörde emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Hanlı Makina. olarak insanoğlunun yaşam standartlarını yükseltecek, refahını arttıracak, doğal çevreye zarar vermeyecek ve mühendislik-teknoloji birlikteliğini en optimum seviyeye çıkaracak inşaat projelerinin gerçekleştirilmesi sürecinde müteahhitlik hizmetleri üstlenmekteyiz.

Üstlendiğimiz projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş teknoloji ve en deneyimli işgücünü kullanarak en az maliyetle istenen kaliteyi sunmak yönünde gerçekleştiririz.

MİSYONUMUZ

Hanlı Makina. yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik sektöründeki mevcut payını her geçen gün mümkün olduğunca arttırarak, kısa ve orta vadede faaliyette bulunduğumuz maliyete dayalı rekabet ortamında istenen kalitede hizmeti en ucuza sunarak orta ve uzun vadede kaliteye dayalı rekabetin belirleyici olduğu pazarlar yaratılması çalışmalarına destek vererek bu pazarlarda faaliyetlerimizi arttırıp kararlı büyüme ve karlılığı sağlayabilmek. Sunduğumuz hizmetin her aşamasında müşteri tatminini arttırıcı farklılıklar yaratabilmek ve bu özelliğiyle sektöründe ön plana çıkmak.

HEDEFİMİZ

Hedef ise, mekanik tesisat sistemleri alanında sektörün öncü kuruluşu olabilmek. Son yıllarda yoğun bir tempoya ulaşan Hanlı Makina, gerek kapasite gerekse teçhizat ve insan kaynakları açısından da ciddi bir gelişim yaşadı.